Ласкаво просимо завітати на наш сайт!

11020301e1[1]

Сайт www.sgd.in.ua призначений для вчителів української мови та літератури, історії, світової літератури, російської мови й спрямований на здійснення підтримки та надання методичної допомоги як учителям-початківцям, так і досвідченим педагогам. Тут представлена ​​велика методична скарбничка:  фахові документи, робочі програми, статті, електронне портфоліо кафедри, авторські методичні розробки уроків, тести та контрольні роботи з предметів для учнів 5-11 класів, презентації до уроків, творчі роботи учнів і багато іншого, що може виявитися цікавим і корисним!

Для учнів проводиться дистанційне навчання, онлайн-тестування, надається допомога в підготовці до ДПА та ЗНО, а також представлені посилання на корисні Інтернет-ресурси.

Батьки можуть знайти корисну інформацію для допомоги своїм дітям у вивченні предметів суспільно-гуманітарного циклу, аудіо- та відеоресурси навчально-виховного характеру, методичні комплекси до підручників.

Матеріали, розміщені на сайті, розроблені вчителями кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін або знайдені в мережі Інтернет як вільно розповсюджувані.

В основі сайту лежить принцип взаємодопомоги користувачів. Ідея сайту: “Ми усі робимо одну справу – вчимося й навчаємо. Тож не будь байдужим, допоможи тим, хто потребує допомоги!” Кожен член кафедри або зареєстрований користувач може  розмістити тут будь-який, корисний, на його погляд, матеріал: від коментарів та посилань до власних методичних розробок.

Сподіваємося, що наш сайт допоможе зробити вивчення суспільно-гуманітарних дисциплін цікавим і захоплюючим!

Бажаємо  знайти на нашому сайті цікаву й корисну для Вас інформацію!

Ви маєте можливість залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Прокоментувати

*